
CAN Top mount single burner cooker
December 10, 2023
Semi-gloss stainless steel square sink.
December 10, 2023Built-in stove with stainless steel structure, barbeque in striped glass-ceramic at 2400 Watt – 220 V.
| CODE | PB1328 |
| NUMBER OF COOKING ZONES | 1 |
| POWER | 2500 kW |
| POWER SUPPLY | Alternating electrical current voltage: 220-240 V Frequency: 50/60 Hz |
| SURFICE MATERIAL | Striped glass-ceramic |
| PRODUCT SIZE | 305x510x60mm |
| BUILT-IN SIZE | 280x485mm |
| HEATING TECHNOLOGY | Radiating element / Resistance |
| FIXING KIT | Included |
| NET WEIGHT | 5.5 kg. |
| PLATE | CE |
| WARRANTY | 2 years |
Related products
-
CAN Recess cooker double burner
Recessed hob in mirror polished stainless steel with 2 burners CODE PC1322 NUMBER OF BURNERS 2 POWER SR 1.9 kW / SR 1.9 kW SUPPLY LPG […]
-
NAVYLOAD STAINLESS STEEL BUILT-IN HOB UNIT – 1 BURNER- 320X285
TECHNICAL DATA Part N.NL.20004 Burners N°1 PowerSR 1,8 KW Power supplyGPL 28-30 MBAR Consumption131 G/H Safety deviceTHERMOCOUPLE IgnitionMANUAL MaterialSTAINLESS STEEL 304 FinishMIRROR POLISH Product Size320X285 Built-in […]
-
CAN Recess glass cooker three burner side operating knobs
Crysal was born from the search for new solutions: a line of stoves that uses glass as the main cooker material. As a result, stainless steel […]




