Coelmo DML2500
December 10, 2023
CAN Top mount double burner cooker
December 10, 2023Gas stove in mirror polished stainless steel with fixing brackets interchangeable with the CAN gimbal system.
| CODE | FN1330 |
| NUMBER OF BURNERS | 1 |
| POWER | SR 1.9 kW |
| POWER SUPPLY | LPG 28-30 mbar |
| CONSUMPTION | (SR 127g/h) |
| SAFETY DEVICE | Thermocouple |
| IGNITION | Optional |
| MATERIAL | Stainless steel 304 L |
| FINISH | Glossy |
| PRODUCT SIZE | 210x290x90mm |
| BUILT-IN SIZE | Support |
| FIXING KIT | Included |
| WARRANTY | 2 years |
Related products
-
CAN Top mount double burner cooker
Gas stove in mirror polished stainless steel with interchangeable fixing brackets for the CAN gimbal system. CODE FN1332 NUMBER OF BURNERS 2 POWER A 1 kW […]
-
CAN Rectangular built-in stove, made from stainless steel, 2-burner and sink with glass lid
Rectangular built-in stove, made from stainless steel, 2-burner gas supply, equipped with right-hand rectangular sink, stainless steel support grid fixed with anti-vibration grommets. Single lid in […]
-
CAN Double glass rectangular recess cooker
Rectangular built-in stove, made from stainless steel, 2-burner gas supply, stainless steel support grid fixed with anti-vibration grommets. Tempered black glass lid with concealed hinges. CODE […]




