
CAN Top mount single burner cooker
December 10, 2023
Semi-gloss stainless steel square sink.
December 10, 2023Gas stove in mirror polished stainless steel with interchangeable fixing brackets for the CAN gimbal system.
| CODE | FN1332 |
| NUMBER OF BURNERS | 2 |
| POWER | A 1 kW / SR 1.9 kW |
| POWER SUPPLY | LPG 28-30 mbar |
| CONSUMPTION | (A 73g/h) (SR 127g/h) |
| SAFETY DEVICE | Thermocouple |
| IGNITION | Optional |
| MATERIAL | Stainless steel 304 L |
| FINISH | Glossy |
| PRODUCT SIZE | 440x290x90mm |
| BUILT-IN SIZE | Support |
| FIXING KIT | Included |
| WARRANTY | 2 years |
Related products
-
CAN Recess stainless steel 3 burner cooker
Recessed hob in mirror polished stainless steel with 3 burners. CODE PC1323 NUMBER OF BURNERS 3 POWER At 1 kW / SR 1.9 kW / R […]
-
CAN Recess cooker double burner
Recessed hob in mirror polished stainless steel with 2 burners CODE PC1322 NUMBER OF BURNERS 2 POWER SR 1.9 kW / SR 1.9 kW SUPPLY LPG […]
-
NAVYLOAD STAINLESS STEEL BUILT-IN HOB UNIT – 1 BURNER- 320X285
TECHNICAL DATA Part N.NL.20004 Burners N°1 PowerSR 1,8 KW Power supplyGPL 28-30 MBAR Consumption131 G/H Safety deviceTHERMOCOUPLE IgnitionMANUAL MaterialSTAINLESS STEEL 304 FinishMIRROR POLISH Product Size320X285 Built-in […]




