
CAN Top mount single burner cooker
December 10, 2023
Semi-gloss stainless steel square sink.
December 10, 2023Built-in stainless steel stove with lava stones and electric grill at 2400 Watt – 220 V.
| CODE | PB1327 |
| NUMBER OF COOKING ZONES | 1 |
| POWER | 2400 kW |
| POWER SUPPLY | Alternating electrical current voltage: 220-240 V Frequency: 50/60 Hz |
| SURFICE MATERIAL | Steel with enameled grill |
| PRODUCT SIZE | 300x500x55mm |
| BUILT-IN SIZE | 250x475mm |
| HEATING TECHNOLOGY | Radiating element / Resistance |
| FIXING KIT | Included |
| NET WEIGHT | 7 kg. |
| PLATE | CE |
| WARRANTY | 2 years |
Related products
-
CAN Recess glass cooker three burner side operating knobs
Crysal was born from the search for new solutions: a line of stoves that uses glass as the main cooker material. As a result, stainless steel […]
-
CAN Glass recess cooker double burner
Crysal was born from the search for new solutions: a line of stoves that uses glass as the main cooker material. As a result, stainless steel […]
-
CAN Single burner with sink rectangular recess with glass lid
Compact rectangular 1-burner stainless steel hinged stove equipped with self-locking lid, complete with sink and folding cold water tap (Cod. RB1486). The top is equipped with […]




